تبلیغات
*¸¸.•*قلم و کاغذ *•.¸¸ * . - .¸¸.•*داخل یک اتوبوس شلوغ را توصیف کنید *•.¸¸.

 

با عرض سلام و ادب خدمت شما عزیزان

بنده یک اتوبوس زرد رنگ و تقریبا  بزرگ هستم  ظرفیت من 40 نفر است  و یک راننده ی  خوش اخلاق و با سلیقه هم دارم  که مرا  خیلی تمیز نگه میدارد  و در هنگام تنهایی برایم اواز و داستان میخواند . خلاصه این که  مرد خوبی است . و من رابطه خوبی با او دارم و هر روز مسافران زیادی را جابه جا میکنیم .

در یکی از این روزها  مرا برای بردن بچه های ابتدایی به اردو احضار کردند  و با راننده ام دم در مدرسه حاضر شدیم  ولی بجه  های این مدرسه  55 نفر بودند  یعنی 15 نفر بیشتر از  ظرفیت من بودند حالا بیا و این بجه هارا  تا کوه ببر آن هم بچه های پسر .

چشمتان روز بد نبیند این بچه ها سوار شدند  و من توسط راننده به حرکت افتادم بچه ها روی سر و کول من بازی میکردند  یکی روکش صندلی هایم را در می آورد یکی شیشه هارا چپ و راست میکرد یکی نیس بهشون بگه اون کیسه زباله هایی که کنار صندلی ها اویزون کردیم برای نگا کردن شماها نیست بلکه باید اون خوراکی هایی که نوش جان میکنید  زباله هاشو توی اونا برزید  نه این که زیر صندلی ها قایم کنید .

از جاده هم حرف نزنم که انگار جهنم رو دور میزدم انقدر در این جاده خاکی بالا و پایین شدم  که دیگر  از کت و کول افتادم  این بچه ها رو  هم که  نگو  واقعا خجالتم دادنت  تا رسیدم به مقصد هیچ کدام حتی ثانیه ای روی صندلی ننشستند یکی داخل اتوبوس توپ بازی میکرد  چنان شوتی زد که  چراغ سقفم شکست  یکی نیس به این بچه بگه اخه اتوبوسم جای توپ بازیه

بچه ها در سر و کول راننده بازی میکردند  و راننده هم از سر و صدا و کار انها  به ستوه  امده بود و میخواست  مرا متوقف کرده  و فرار کند  بالاخره  این بچه های  بازیگوش و شیطون و  به مقصدشون رسوندیم  و من انگار از پل صراط رد شدم در این همه  سال  که مسافر جابه جا میکردم  به اندازه این روز خسته نشده بودم  اگر یک هفته پشت سر هم بخوابم  بعید میدانم خستگیم رفع شود

متنی از رباب شمس خانی

 

 
طبقه بندی: انشاهای کلاس نهم،
برچسب ها: انشا های کلاس نهم، مدرسه فاطمه الزهرای تسوج، اتوبوس را توصیف کنید، galamokagaz9اتوبوس شلوغ، کلاس نهم محدثه،

تاریخ : دوشنبه 1 آبان 1396 | 12:59 ب.ظ | نویسنده : Admin | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.